REZERVACE VOZŮ

REZERVACE MOTOCYKLŮ

KRKONOŠE ZA NÁVŠTĚVU STOJÍ!

Když se řeknou Krkonoše, většině z nás se vybaví Sněžka, nejvyšší hora České republiky, slavný Harrachov, Pec pod Snězkou a Špindlerův mlýn. Krkonoše toho ale nabízí mnohem víc. Kromě zábavy a lyžování pro dospělé, které nabízí hlavně již zmíněný Špindl a Pec pod Sněžkou, jsou tu i aktivity vhodné pro rodiny s dětmi. Právě takové aktivity Vám nabízí Žacléř – Prkenný Důl, kde stojí naše nové chalupy a areál Bret. Areál je perfektním místem v zimní i letní sezóně.

V zimě areál nabízí lyžařské sjezdovky, lyžařskou školu pro začátečníky a snowtubing. V budobě je k dispozici wellness, fitness a SPA. V létě můžete využít tenisové kurty, fotbalové hřiště, beach volejbal a venkovní bazén.

V podhůří Krkonoš se nachází město Trutnov, které má krásné historické náměstí a do Prkenného Dolu je to pouhých 15 km.

Dalším místem, které stojí za návštěvu jsou Janské Lázně, vzdáleny 18 km. Nově je tam vybudována stezka korunami stromů. Město je proslulé léčbou pohybového a dýchacího ústrojí. Vyvěrá tu několik pramenů a srdcem lázní je secesní kolonáda.

http://www.stezkakrkonose.cz/

Pec pod Sněžkou (28 km od „Prkeňáku) je centrem turistického ruchu. Lanovka vás vyveze až na vrchol naší nejvyšší hory Sněžky, která má 1602 m.
Pokud by se vám zachtělo přece jenom zavítat do zahraničí, do Polska je to co by kamenem dohodil.

Krkonoše jsou ideální destinace v létě i v zimě. Takže zkrátka, kdo nebyl v Krkonoších, jako by nebyl! ?

By |2018-07-27T10:27:01+00:00Červen 30th, 2015|News|