REZERVACE VOZŮ

REZERVACE MOTOCYKLŮ
O nás2023-05-12T08:33:28+00:00

O NÁS

Chalupy, obytňáky, motorky

JSME RODINA

Jsme rodinná cestovní agentura, která nabízí pobyt v Apartmánových chalupách, služby areálu Bret s celoročním provozem v Žacléři – Prkenném Dole a pronájem obytňáků a motorek.

Náš příběh, který vás bude provázet našimi stránkami a naší nabídkou je tak trochu i příběh Lišáka Bretika a jeho rodiny. Bretik je rodákem z Prkenného Dole, kde nechal postavit areál Bret, pro Lišku postavil Chalupu stejného jména a k tomu chalupy ZAJDULKU, VEVERKU a SOVU. Lišce a Lišákovi se narodili malé lišky a celá rodina vyráží Obytnými vozy na výlety po Česku i po Evropě. VW CALIFORNIA BEACH a VW GRAND CALIFORNIA jsou super moderní nové obytňáky, ve kterých všichni zažívají spoustu dobrodružství a krásných zážitků. O ty se s vámi podělíme, chtěli bychom je s vámi do budoucna sdílet a také chceme čerpat z vašich cestovních zkušeností.

Novinkou pro celou rodinu a také pro vás je služba pronájmu MOTOCYKLŮ BMW, 1250 GS a 1250 GS ADVENTURE. Nádherný nový obzor ze sedadla dvoustopého vozidla těžko něčím nahradíte. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnou naše služby. Pohodlí našich APARTMÁNOVÝCH CHALUP, nezávislé cestování OBYTNÝMI VOZY a nevšední okamžiky na CESTOVNÍCH ENDURECH BMW vás z cela jistě uchvátí tak jako nás a naše minulé klienty.

SÓLO TRIP NEBO RODINNÁ DOVOLENÁ

NA CHALUPY / V OBYTŇÁCÍCH / NA MOTORKÁCH

PRONÁJEM CHALUP V KRKONOŠÍCH

Více

PŮJČOVNA OBYTNÝCH VOZŮ

Více

PŮJČOVNA MOTOCYKLŮ

Více