REZERVACE VOZŮ

REZERVACE MOTOCYKLŮ
Chalupy bret2023-05-03T11:32:10+00:00

CHALUPY | PRONÁJEM

ŽACLÉŘ PRKENNÝ DŮL, KRKONOŠE

RODINNÉ CHALUPY SE TŘEMI APARTMÁNY

Naše rodinné chalupy se nacházejí v půvabném údolí Prkenný Důl, který je součástí města Žacléře.

Nacházíte se uprostřed lesa a nespoutané přírody, přitom nedaleko známých destinací. Je odtud kousek do Polska, 10 km do Trutnova, 15 km do Janských Lázní a 30 km do Pece pod Sněžkou. Stačí několik minut a jste na hřebenech Rýchor.

Během vašeho pobytu můžete využívat kompletních služeb sportovního wellness areálu Bret

PRKENNÝ DŮL, KRKONOŠE

A KDE BUDEME BYDLET

Při vstupu do chalupy v zádveří, najdete malou lyžárnu se sušákem na boty a držákem na kola. V druhé chodbě si můžete nechat svrchní oblečení a můžete zde použít samostatné WC. Z této chodby vejdete do společenské místnosti – sednice, která je největší místností v chalupě, s plně vybavenou kuchyní, stolem a sezením pro až 12 osob a sezením u TV.

Apartmánu číslo 1. senachází také v přízemí. Do prvního podlaží se dvěma dalšími Apartmány 2 a 3 vedou schody ze zmiňované chodby.

Každý ze 3 apartmánů v jedné chalupě má dva pokoje a vlastní koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a wc. Ručníky v koupelně si můžete osušit na automaticky ovládaném elektrickém žebříku. Každá koupelna má podlahové topení. Pronajímáme 4 chaty, které mají 12 apartmánů se 48 posteli a 12 přistýlkami. Takže se u nás může vyspat až 60 osob a až 12 dětí vyžadujících dětské postýlky.

Ostatní včetně rezervací na www.chalupy-bret.cz

ŽACLÉŘ PRKENNÝ DŮL, KRKONOŠE

NAŠE CHALUPY, SOUČÁST AREÁLU BRET www.bretcz.cz

ŽACLÉŘ PRKENNÝ DŮL, KRKONOŠE

FOTOGALERIE